UITSLAGEN

Uitslagen concours 14 maart De Rinkelbom Heerenveen                                              

Inspeelw1e werk2e werkgemprijs
1. Combinatie Bierum – Spijk             
2. Jouster fanfare B, Joure               
3. Koperens. Buitenpost              
4. Crescendo, Idskenhuizen          
5. OpMaat, Berltsum          
6. Brassb Advendo, Burum          
7. Harmonie, Weidum          
8. Cmv “De Lofstem” Sumar          
9. K naar K, De Goorn          
10. De Lofklank, Ureterp          
11. Concordia, Oldenbroek              
12. Excelsior, Schraard               
13. De Bazuin, Oentsjerk, concertdivisie
Punten: Predicaat:

        

Uitslagen concertconcours 9 november 2019 Drachten

  insp 1e w 2e w gem pr
1. Pr. Margriet Rouveen-Staphorst 79,67       4e div
2. ProJunior Gerkesklooster Stroobos 84,33 86,17 85,83 86 1 +prom
3. Hasselts Fanfare Corps 77 81,33 81 81,17 1
4. Concordia Wanswert 83,67 85,83 85,67 85,75 1 +prom
5. De Nije Bazun Britsum 86 87 89,33 88,13 1 +prom
6. Fanfareorkest Bant-Creil-Rutten 79,67 80,17 79,83 80 1
7. Halleluja Anjum 83,67 82,33 82 82,17 1
8. Oranje Dokkum 83 77,17 77,83 77,5 2
9. Euphonia Wolvega 84,33 85,67 87,83 86,75 1+ prom

Uitslagen Schiermonnikoog

Uitslagen korpsen

Vijfde divisie
Advendo Deinum                                    83
cmv Crescendo Hijum Finkum               82
De Bazuin C, Oentsjerk                          76
Joost Wiersma B, Jistrum                       81
Koperensemble Wâldsang                      87 (2)
Jouster Jeugd Fanfare                             82,5
Tusken de Noaten, IJlst                          80
Jeugdkorps De Bazuin, Tzummarum     81,5
De Bazuin, Holwerd                               80
Speelt Wel, Suwâld                                 83,5 (3)
De Bazuin, Rottevalle                             81,5
De Vlecke, Gorredijk                              78
Excelsior, Parrega                                    88 (1)

Vierde divisie
Excelsior Lemmer                                  76
Concordia Drachten                                88 (1)
Crescendo Workum                                84 (3)
Eensgezindheid Tjerkwerd                     82
Wilhelmina Kollum                                80
Ons Genoegen Heino                             78
Brassband UDI Oosternijkerk                82,5
Soli Deo Gloria De Tike                        86 (2)

Derde divisie
Harmonie Sneek                                    84 (3)
Ons Genoegen Marsum                         87 (2)
Halleluja Menaldum                              89 (1)
Looft den Heer Oudega S                      83
Burdine Vrouwenparochie                     83
Concordia IJlst                                       82

Tweede divisie
Martini Brassband Groningen               90

Eerste divisie

CMV De Eendracht Wezep                  83

Uitslag Koren

Vocalo Ensemble Zoutkamp                      80
Cantado Zwolle                                          74
Jeugdkoor Voices Zwolle                           82
Popkoor VET Groningen                           77
Cantatre Trottoire Groningen                     83,5 (6)
Koor Sterke Vrouwen Groningen              72
Damespopkoor Voor Schut Sneek             74
Pop4You Hurdegaryp                                 69,5
Kleinkoor Melodysingers Zwolle               79
St. Focus Vocaal Groningen                       86,5 (3)
Just4Fun Oosterwolde                                78
Sjema Enumatil                                          79,5
Gospelkoor Signalen Sneek                       73
Solid Sound Pop Vocals Drachten             76
Repete Groningen                                       85,5 (5)
De Melodysingers Zwolle                          73
NN Opera en Operettekoor                        71
Kompassie Lutjegast                                  77
Koor Bladgoud Groningen                         91 (1)
Sangerssjongers Oudwoude                       74,5
Theaterkoor Disisit Steenwijk                    78
De Koor Zwolle                                          77
Jeugdkoor Koorschool Hoogezand             89 (2)
Mannenensemble NIcHe Leek/Tolbert       80,5
Our Choice Wolvega                                   77,5
Jongerenkoor Koorschool Hoogezand         86 (4)
Kleinkunstkoor Drachten                             76

 

De Klank & Slach fan Fryslân 2019

Klik hier voor de uitslagen van De Klank & Slach fan Fryslân 2019. Onder deze link staan de prijswinnaars.

—————————————–

Uitslagen concertconcours 9 maart 2019 Drachten

  insp 1e w 2e w gem pr
1. Crescendo Drachten 80,67 82 83,67 82,84 1
2. Halleluja Dr. Compagnie 79 81 80,83 80,92 1
3. Nil Sine Labore, Boerakker 85,33 85,67 86,83 86,25 1 + Prom
4. Soli Deo Gloria Westerhaar-
Vriezenveen
79,33 79 81,33 80,17 1
5. De Lytse Sudwesthoeke
Stavoren-Warns
79 77,83 77,67 77,75 2
6. Brassband Westersweach
Kollummerzwaag
78,67 84 86 85 1 + Prom
7. Brassband Schoonhoven         92,50
8. Gloria Dei, Gerkesklooster 90 93,83 92,33 93,08 1 Lof +P
9. De Herleving, Zwaag 78,67       4e div
10. Apollo, Grou 84 86,33 86,17 86,25 1 + Prom
11. Hosannah
Leeuwarden
85 82,50 81,50 82 1
12. Renkumse muz. ver.
Eendracht
79,33 78,17 78,17 78,17 2
13. Excelsior IJsselstein 85 83,83 84,33 84,08 1
14. Geref. brassband Groningen 90 92,33 91,33 91,83 1 Lof + P
15. Excelsior, Ferwert 92,87 93,17 92,33 92,75 1 Lof + P

De prijs van het mooiste inspeelwerk is in de 4/5e divisie gewonnen door Nil Sine Labore uit Boerakker met 85,33 punten. In de hogere divisies ging de prijs naar brassband Excelsior Ferwert met 92,87 punten.