De deelnemerslijst van het zaalconcours op 10 maart 2018 in De Lawei in Drachten. 

 

Sectie Divisie
Beyers Naudé Leeuwarden J.Oudejans Festi
Speelt Wel Suwâld Annemarieke Bos B 5
CMV Excelsior Oudebiltzijl Johan Postma F 5
Looft den Heer Boornbergum Jappie Dijkstra F 4
Brassband Westersweach Kollummerzwaag Westereen Reimer Jan Rondaan B 4
Soli Deo Gloria Rinsumageest Reimer Jan Rondaan B 4
Immanuël Uithuizermeeden Jan Werkman B 4
Prins Hendrik Scheemda Gosse Reijenga F 4
Excelsior Ouwsterhaule Ouwsterhaule Gerben Pol F
Looft den Heere Wirdum John Blanken B 3
Looft den Heer Beetgumermolen Gijs Heusinkveld B 3
Ons Genoegen Marsum Douwe Veenstra F 3
Concordia Elburg Jan Maat F 3
CMV Oranje Grootegast Anne van den Berg F 1
Amsterdam Brass Amsterdam Pierre Volders B Concert

Programma

Zaterdag   10 maart 2018

Jury team:  Luuk Tuinstra, Dirk Lautenbach, Dick Bolt

Gert Buitenhuis, Jan de Haan, Maurice Hamers.

 

Opening: 09.20 uur

Aanvang Concertconcours 09.30 uur

09.30u. Schoolorkest Beyers Naudé,           Leeuwarden                                       Festival-deelnemer

10.00u. MV Speelt Wel,                                Suwâld                                           5e divisie

10.30u. CMV Excelsior,                                 Oudebildtzijl                                    5e divisie

11.00u. Chr.Brassband Westersweach,       Kollumerzwaag- De Westereen        4e divisie

11.30u. MV Looft den Heer,                         Boornbergum                                    4e divisie

PAUZE

13.00u. CMV Prins Hendrik,                         Scheemda                                          4e divisie

13.30u. Soli Deo Gloria,                                Rinsumageest                                    4e divisie

14.00u. Geref.Brassband Immanuël,            Uithuizermeeden                               4e divisie

 

Uitslag en jury wisseling

15.15u. Ons Genoegen,                                Marsum                                             3e divisie

15.55u.Chr.Brassband Looft den Heer,       Beetgumermolen                                3e divisie

16.35u. MV Concordia,                                 Elburg                                                 3e divisie

17.15u. Looft den Heere,                              Wirdum                                             3e divisie

Uitslag en PAUZE

19.15u. MV Excelsior Ouwsterhaule,           Ouwsterhaule                                    2e divisie

20.00u. CMV Oranje Grootegast,                 Grootegast                                        1e divisie

20.45u. Amsterdam Brass,                           Amsterdam                              Concert divisie

 

Programma met te spelen werken

Vereniging Vestigingsplaats Divisie-sectie Onderdeel 1 Onderdeel 2 Onderdeel 3

 

Schoolorkest Beyers Naudé Leeuwarden Festiv Carry on wayward son,

K. Livgren     arr.P.Murtha

 

Ritual fire dance,

M.de Falla arr. J.Bocook

Hummel gets the rockets,

Hans Zimmer

MV Speelt Wel Sûwald 5e bra Votage with the VOC,

William Vean

The power of the Megatsunami,

Carl Wittrock

CMV Excelsior Oudebildtzijl 5e fa Domus,

Jan Van der Roost

La Storia,

Jacob de Haan

Chr.Brassband Westersweach Kollummerzwaag-

De Westereem

4e bra Chorale Variations,

Jan de Haan

Cambridgeshire Impressions,

Rieks van der Velde

MV Looft den Heer Boornbergum 4e fa Dogon,

Kevin Houben

Elburg Fantasy,

Jacob de Haan

CMV Prins Hendrik Scheemda 4e fa Roll of Honour,

Jacob de Haan

Dogon,

Kevin Houben

MV Soli Deo Gloria Rinsumageest 4e bra Prevision,

Jan de Haan

Parnassus,

Jan Van der Roost

GMV Immanuël Uithuizermeeden 4e bra Purcellian Fantasia,

Jan de Haan

Lake of the Moon,

Kevin Houben

MV Ons Genoegen Marsum 3e fa Slavia,

Jan Van der Roost

Mountain of Dragons,

S. Reineke arr. L.de Jong

CMV Looft den Heer Beetgumermolen 3e bra A. Journey tot he Bermuda

Triangle, P.Karoonyavanich

Dimensions,

Peter Graham

MV Looft den Heer Wirdum 3e bra Lord Tullamore,

Carl Wittrock

Inspiration,

Jan de Haan

MV Concordia Elburg 3e fa Utopia,

Jacob de Haan

Haexdonck,

Guido de Ranter

MV Excelsior Ouwsterhaule 2e fa Flashback’

Jan de Haan

Fleodrodum,

Eric Swiggers

CMV Oranje Grootegast 1e fa I shal love but Thee,

Jan Van der Roost

Verso Libre,

Arend Gerds

Abendlied,

J.Rheinberger   arr.Paul van Dalen

Michelangelo 70,

A. Piazzolla      arr.Johan vd Linden

Amsterdam Brass Amsterdam Conc. Fanfare for St Edmundsbury

Benjamin Britten

Handel in the Band,

Kenneth Downie

Spitfire Prelude &Fugue,

William Walton

Diversion after Benamin Britten

Lll Scherzo His Vitality,

Simon Dobsen

The Healing Power of Flame,

Tom Davoren

Legends of Cyfarthfa,

Jon Hall